NAVI

Zamawianie recept online już dostępne!

Data informacji: 16.12.2015 17:03
 Zachęcamy do zamawiania recept online. Oszczędzasz swój czas i personelu przychodni!

 

Zamówiona recepta na leki będzie oczekiwała do odbioru w rejestracji Med-Alko na ul. Przyjaźni 3. Recepta może być odebrana tylko osobiście przez Pacjenta lub osobę upoważnioną zgodnie z zapisami w dokumentacji medycznej.

W razie pytań prosimy o kontakt z rejestracją pod numerem tel: (63) 249 13 90.
 


UWAGA !

Aby zamówić receptę on-line wybierz datę, a następnie wybierz opcje  "Rejestruj się bez Konta". Po podaniu podstawowych danych personalnych prosimy zaznaczyć checkbox przy polu "chcę zaznaczyć informację dla lekarza" i wówczas wpisać nazwę leku, dawkę, postać oraz ilość opakowań. Jeśli Państwa zamówienie na leki ma więcej niż 5 pozycji, to proszę na wybraną godzinę złożyć zamówienie na maksymalnie 5 leków i kolejno na następną wolną godzinę proszę dopisać kolejnych 5 leków, itd. Przepraszamy za utrudnienia!

Wypisane recepty można odbierać w rejestracji od godz. 17.00 tego samego dnia, w którym były zamówione - do godz. 22.00 w aptece obok, lub następnego dnia o ile czas Państwu nie pozwoli w danym dniu.

Pacjenci którzy zechcą skorzystać z elektronicznej realizacji recept muszą mieć złożoną deklarację do lekarza rodzinnego w ZOZ i MP "MED-ALKO Sp. z o.o.
Deklaracji wyboru lekarza POZ
Typ: doc Rozmiar: 0.09 Mb